Apie mus

www.vitkom.lt

Aš esu Vitalij Košel, grafikos dizaineris ir dailininkas iš Lietuvos – čia esu gimęs, čia gyvenu ir dirbu. Nuo vaikystės mėgau piešti, ir mano kūrybos kelias atvedė mane prie skaitmeninio meno, tad pradėjau gilintis į man dar naujas programas. Kūriau logotipus, iliustracijas, afišas ir kt.

Laikui bėgant, mano kūryboje persipynė meilė grafikai ir gimtajam kraštui, jo istorijai ir vertybėms. Šia kryptimi aš dirbu jau keletą metų. Atsirado mano kūrybos gerbėjų, norinčių įsigyti mano darbų.

Gimė idėja įkurti www.vitkom.lt. Čia mano kūryba yra perkeliama ant audinio, plėvelės ir popieriaus. Aš kuriu ir siūlau autorinius daiktus, gaminamus ribotais tiražais.

VITKOM siūlo aukštos kokybės firminius gaminius.

Laisvė, Kūryba ir Individualumas yra svarbiausios VITKOM vertybės. Kiekvienas gaminys yra persmelktas lietuvių tautos dvasia, energetika ir istorija, mūsų krašto gamta bei architektūra.

Aš įdedu širdį į savo darbą ir įkvepiu gyvybės kiekvienam daiktui, kurį pradedu kurti nuo nulio. Matyti, kaip žmonės naudojasi tuo, kas įgavo formą, atsiradęs faktiškai iš nieko tavo galvoje, – man yra geriausias atlygis!

Mūsų krašto istorija yra rašoma ir vystosi – ir mes kartu su ja!